Neden Korku Evine Gidilir?

Neden Korku Evine Gidilir? : Her sabah aynı güne uyanmak nasıl bir duygu? Hayatın hep aynı yönlerini görmek, aynı rutini yaşamak, çevrendekilerle hep aynı aktivitelerde bulunmak? Tamam tamam, daha fazla sıkıştırmak istemiyoruz seni. Sıkıntı bastı biliyoruz ama güzel bir önerimiz var. Hadi gel, “ben şunu yapıyorum , şöyle heyecanlı bir hayatım var, böyle inanılmaz günler geçiriyorum.” diye hava atanlara inat, gerçek bir deneyime yelken aç. Şimdiye kadar macera düşkünü ruhunu zincirledin. Yeter! Korku evi ile paslanan ruhunu canlandır, gerçek aksiyonu yaşa, kalp atışlarını hisset!

Korku evi mecaralarına hazır mısınız ? Arkadaşlarla bir araya gelindiği zaman, üstelik bir de gece vakti olduğunda, korku hikayeleri anlatmak; olayın gerçekliğine kendini kaptırmak, sonrasında yalnız yatamamak? Evet, hiçbirimize yabancı gelmedi bu rituel. Yaşımız ne olursa olsun anlatacak hikayelerimiz bitmez. Günlük rutinimizin bir nebze de olsa dışına çıkmak, o korkuyu hissetmek bile damarlarımızdaki kanın akışını hızlandırır. Peki bir adım öteye geçsek, öyle bir deneyim yaşasak ki kan akış hızımız uzun süre düşmese hatta günlerce zihnimizi meşgul etse? Korku Evi ile vadedilen işte tam da böyle bir deneyim. Her anı gerçek, yaşanan her duygu çok güçlü ve etkisi kesinlikle kalıcı.

Korku Evi Size Ne Vaadediyor ?

Farklı adrenalin seviyelerinde, farklı senaryolarda korku evi kaçış oyunları ile Miror gerçekliği vadediyor! www.bursakorkuevi.com sitesinden tek tuşla rezervasyon yaptırarak, gerçek korkuyu ve gerçek adrenalini dibine kadar yaşayabilirsin. İstediğin kişi veya kişilerle sen de bu oyunun parçası olabilirsin. Ailenle korku ve eğlenceyi; arkadaşlarınla tatlı rekabeti yaşayabilirsin. Seni kesmedi mi? O zaman iş arkadaşlarınla daha kalabalık bir şekilde yarışabilirsin. Size özel etkinliklerin size özel senaryoların tadını çıkar. Emin ol pişman olmayacaksın! Uzun zaman aklından çıkamayacak anıların sahibi, oyunun ise kahramanı olacaksın!
İstediğin kadar ipucu al, ipuçlarını takip et, şifreleri çöz, dikkatlice gözlemle ve korku evinden kaç! Sevdiklerinle bağını güçlendir, aranızdaki bağlılığı ölç ve ekibine güven. Korkuya kapılma, sakin ol, korkunun dehlizlerinde kaybolursan, korku evinden çıkamazsın! Kurallar bu kadar basit.  Macera, korku, adrenalin hem de şehrin göbeğinde! Ne duruyorsun? Sen de Miror ile sınırlarını keşfet, cesaretini test et!

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Hemen Ara
×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletisim kurmak için asagıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0224 532 27 92 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

×