Korku evinde ne yapmalıyız?

Korku Evinde Ne Yapmalıyız? İçeri girmeden önce korkularını fazla düşünme.

Korku evinde sana kötü bir şey olmayacak; güvendesin. Sinirlerini rahatlatmak için korku evinden önce neşeli veya eğlenceli bir şeyler yap. Yemek yemek için dışarı çıkmayı, arkadaşlarla vakit geçirmeyi veya komik bir film ya da TV programı izlemeyi dene.

Korku evine en fazla kaç kişi girebilir? 

Çözmeniz gereken bulmacalar evden kaçış oyunu için daha karışıkken, korku evlerinde hızlı hareket edebilmeniz için daha aşılabilirdir. Korku evi en az 2 kişilik ekipler halinde oynanabiler ve ortalama olarak 60 dakika sürer.

Korku evlerindeki elektro şok gerçek mi? 

Konsept gereği elektroşok verilen de var kaçış kurgusu sırasında baygınlık geçiren de. Merdiven altına inen, denetimi yapılmayan yerler için uzmanlar uyarıyor: “Kalp, tansiyon, klostrofobi gibi rahatsızlıkları olanlar için bu yerler büyük risk.

Korku evinde temas var mı? 

Temas: Canlı aktöre temas etmeniz kesinlikle yasaktır.

Korku evine giderken ne giyilir? 

Mümkünse, korku evine ait gibi giyinmeye çalışın. Koyu kot pantolon, siyah tişört veya ceket ve rahat ayakkabılar giyin. Kulağa garip bir strateji gibi gelebilir, ancak koyu renk giysiler giymek sizi korku evinde acemi gibi göstermez, bu da oyuncuların sizi hedef almasını engelleyebilir.

Korku Evi yaş sınırı kaç? 

13 yaşından küçükler ebeveyn izni olmadan oyuna katılamaz. Korku evinde WC, Lavabo bulunmamaktadır. Bu durumu dikkate alarak rezervasyon saatiniz de gelmeniz rica olunur.

Korku evlerinde ne olur?

Amacınız odaları geçerken kilitleri açmak ve çıkışa ulaşmaktır. Korku evlerinde genellikle ses seviyesi yüksektir ve korku temalı müzikler çalar. Çoğunlukla canlı aktör mevcuttur ve korku’nun büyük unsuru canlı aktöre dayalı olur bu durum senaryoya göre değişkenlik göstermektedir.

Korku evinin amacı nedir?

Korku evleri genellikle eğlence ve gerilim için tasarlanır. Ana hedefi, ziyaretçilere korku, gerilim ve heyecan dolu bir deneyim yaşatmaktır.

Korku Evinde Neler Var ve Nelere Dikkat Etmeli?

Korku evi sizi korkutmak ve kalbinizin atış hızını hiç düşürmeyecek şekilde heyecanlandıracak herşeye sahiptir.
Karanlık bir ortam ansızın ortaya çıkan canlılar; aniden yer değiştiren eşyalar… bunlardan sadece birkaçı. Karışlaşabilecekleriniz neredeyse hayal gücünüzle sınırlı.
Bu heyecana ortak olmak için kendinizi korku evinin akışına bırakmalısınız. Kesinlikle karşınıza çıkan canlılara ve/ve ya eşyalara zarar vermemelisiniz. Aksi halde siz daha atmosfere doyamadan oyununuz sonlandırılabilir.
Herhangi bir ön hazırlığa gerek bulunmamaktadır. Fakat korku evleri için rahat bir ayakkabı ve kıyafet mutlaka olmazsa olmazlardandır.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Hemen Ara
×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletisim kurmak için asagıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0224 532 27 92 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

×