Gemlik Korku Evi

Gemlik Korku Evi denilence akla en yakın Mirror Korku Evi, Bursa’da 2019 yılından beri hizmet vermektedir.
Kaliteli ve Türkiye’nin en geniş alanına sahip oyunumuzda sen de korkularınla yüzleşmeye hazır mısın?

Oyunumuz Gerilim, Aksiyon ve Korku İçermektedir.

1. Oyunumuz’da video, fotoğraf ve kamera ile kayıt almak kesinlikle yasaktır.

2. İçeriye girdikten sonra değerli ve kaybolmasını istemediğiniz eşyalarınızı eşya kutusuna bırakabilirsiniz.

3. Merdivenlerden indiğinizde 1 adet dolap mevcuttur. İçeride Rahatsız olacağınızı düşündüğünüz eşyalarınızı oraya asabilirsiniz. Yırtılan eşyalarınızdan işletmemiz sorumlu değildir.

4. Rezervasyon ile çalışma yaptığımız için; “Ben oyunu bırakmak istiyorum”, “arkadaşımın panik atağı var”, “oyunu bitirin”, “çok korktuk biz” gibi söylemlerde ücret iadesi kesinlikle yapılmayacaktır. Tekrar rezervasyon yaptırmanız gerekecektir.

5. Oyunumuz’da wc bulunmamaktadır.

6. Oyun esnasında arkadaşınıza ve kendinize zarar verecek hareketler yapmayınız.

7. İşletmemizde poss cihazımız bulunmamaktadır, sadece nakit çalışıyoruz

8. Korku evimizde sizleri kameralarımızla izliyor ve dinliyor olacağız. İstediğiniz zaman oyunu sonlandırma hakkına sahipsiniz. Fakat tekrar devam edemezsiniz.

9. İçeride ki aktörlere temas etmeniz kesinlikle yasaktır!
Önce uyarılırsınız, Tekrar temas etme durumunda oyununuz sonlandırılır. Sizi korkutan arkadaşlarımızın insan olduğunu unutmayalım.

10.  Rezervasyon iptalini sadece oyun saatinizden 6 saat öncesinden yaparsanız kabul edilecektir.
Onun dışında işletme sizden rezervasyon hak talebi ve işletmeyi meşgul ettiğiniz için ücretin %50sini talep etme hakkına sahiptir.

11. İçeride oyun arkadaşınız tarafından başınıza bir şey gelme, düşme ve yaralanma gibi durumlarda sorumluluk size aittir. Oyunu sizin belirlediğiniz korku seviyesine göre kurduğumuz için, oyun esnasında ya da içeriye girdikten sonra korku seviyesi değiştirme şansınız yoktur.

12. Oyun esnasında oyunu yöneten arkadaşımızın oyun kurallarına aykırı şeyler yaptığınız da 3 kere uyarı yapma hakkı vardır.

Kurallara aykırı davranışta bulunan ekiplerimize uyarılar sonunda oyunu sonlandırma hakkına sahip olduğumuzu hatırlatırız.

Bu gönderiyi derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 11 Ortalama: 5]
Hemen Ara
×

Merhaba!

WhatsApp'ta iletisim kurmak için asagıdaki temsilcilerimizden birini tıklayın veya 0224 532 27 92 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

×